Ligretto Green
Ligretto Green Ligretto Green Ligretto Green

Ligretto Green Galvosūkių Pasaulis

Žaibiškos reakcijos žaidimas!
Tai nuostabus greitos reakcijos ir vakarėlių kortų žaidimas. Rinkinį sudaro keturios kaladės po 40 kortų. Kiekvienos kaladės kortos turi savo spalvos nugarėlę, o pačioje kaladėje surasite mėlynos, geltonos, raudonos ir žalios spalvos kortas su verte nuo 1 iki 10. Žaidimo, susidedančio iš kelių raundų, tikslas - kuo greičiau atsikratyti savo turimų kortų. Kiekvieno raundo pradžioje žaidėjai gauna po vieną kaladę, maišo jos kortas, po to atverčia tris pavienes kortas, padeda jas prieš save ir papildomai atskaičiuoja 10 kortų, kurių krūvelę padeda taip pat šalia, o likusią kaladę, tik užverstą, laiko rankoje. Kai duodamas sutartinis starto signalas kiekvienas iš žaidėjų stengiasi padėti ant stalo savo turimas kortas, laikantis paprastos taisyklės: kortos dedamos didėjančia tvarka, tai yra nuo 1 iki 10 prie tos pačios spalvos kortų, pavyzdžiui, mėlyną "3" galima padėti tik ant mėlyno "2" ir taip toliau. Pastaba: kadangi kiekvienas žaidėjas savo kaladėje turi tokių pačių spalvų kortas, kaip ir kiti, labai svarbu stebėti, ką priešininkai deda ant stalo, ir būtinai pasinaudoti proga padėti savo kortą!
Kortų pasirinkimo principas labai paprastas: žaidėjas žiūri, kokias kortas turi tarp atverstų. Jeigu bet kuri tinka, jis ją griebia ir deda ant atitinkamos spalvos mažesnės vertės kortos stalo viduryje, nukeldamas, jeigu reikia, kortą nuo kaladės šalia taip, kad prieš jį visuomet gulėtų trys pavienės kortos. Jeigu tarp šių nėra nei vienos tinkamos, žaidėjas iš rankoje laikomos kaladės atskaičiuoja dvi kortas, o trečią atverčia. Tinkančią kortą jis, be abejo, deda ant stalo, kitu atvėju skaičiuoja kitas dvi, atverčia trečią ir t.t. Kai kažkuris žaidėjas atsikrato visų kortų, buvusių 10 kortų krūvelėje, jis sušaukia "stop". Suskaičiuojamas raundo rezultatas ir pradedamas naujas raundas. Žaidimas baigiasi, kai kažkuris iš žaidėjų surenka tam tikrą taškų skaičių.


Pastaba: vienos spalvos (raudonos, mėlynos arba žalios) "Ligretto" dėžutę sudaro keturios kortų kaladės, skirtos žaisti keturiems žaidėjams. Norėdami žaisti "Ligretto" iki keturių žaidėjų įsigykite vieną bet kurios spalvos dėžutę. Jeigu norite žaisti iki aštuonių žaidėjų, įsigykite dviejų skirtingų spalvų dėžutes. O jeigu norite žaisti iki dvylikos žaidėjų, įsigykite trijų skirtingų spalvų "Ligretto" dėžutes".


Amžius: Nuo 8 metų
Kategorija: Stalo Žaidimai
Žaidėjų skaičius: 2 - 4
Žaidimo trukmė: ~ 10 min.
Prekės būsena: Yra sandelyje
€10.99