Little Red Riding Hood Deluxe
Little Red Riding Hood Deluxe Little Red Riding Hood Deluxe Little Red Riding Hood Deluxe Little Red Riding Hood Deluxe Little Red Riding Hood Deluxe

Kaip žaisti:

  1. Pasirink užduotį. Pagal ją ant lentos pastatyk namą, medžius ir Raudonkepuraitę taip kaip nurodyta. Tuomet sudėk kelio detales, kad Raudonkepuraitė galėtų nueiti iki namelio.
  2. Tą pačią užduotį gali spręsti su vilku. Pagal užduotį ant lentos pasidėk ne tik medžius, namą ir Raudonkepuraitę, bet ir vilką. Tuomet Tavo tikslas į močiutės namą nutiesti du skirtingus kelius. Vieną skirtą Raudonkepuraitei, kita - vilkui.
  3. Atsakymas yra tik vienas!

Little Red Riding Hood Deluxe SmartGames

Rask kelią į močiutės trobelę...
Atrask populiarios pasakos magiją loginiame žaidime! Gražus ir spalvingas žaidimas traukte įtrauks mažuosius galvosūkių gerbėjus įveikti visas 48 užduotis. Kuomet įveiksi visas užduotis su Raudonkepuraite, žaisti kartu priimk ir vilką. Užduotys kuriose yra ir vilkas ir Raudonkepuraitė - sunkesnės. Žaisdamas ne tik smagiai praleisi laiką, prisiminsi šią gražią pasaką, bet ir lavinsi smulkiąją pirštų motoriką, erdvinį suvokimą ir kantrybę.


Turinys. Lenta su išimamomis detalėmis, užduočių knygelė.


Leidėjas: SmartGames
Amžius: 4 - 7
Kategorija: Loginiai Žaidimai
Užduočių skaičius: 48
Žaidėjų skaičius: 1
Prekės būsena: Yra sandelyje
€26.99