Sky-Rider 100gr - (Skraidanti lėkštė)
Kaip žaisti:
  1. Lėkščiasvydis yra plačiausiai pasaulyje paplitęs žaidimas su skraidančia lėkšte. Žaidimo tikslas yra pelnyti taškų perduodant lėkštę į kitoje aišktės pusėje esantį taškų pelnymo lauką, panašiai kaip amerikietiškame futbole. Žaidėjai negali bėgti jei rankose turi lėkštę.
  2. Diskgolfas yra labai panašus į tradicinį golfą. Žaidimo tikslas - padarius kuo mažiau metimų įmesti diską į žaidimo krepšį. Žaidimui prasidėjus, žaidėjas kiekvieną sekantį metimą atlieka nuo tos vietos, kur nusileido prieš tai mestas diskas. Medžiai, krūmai, vandens telkiniai, kaip ir tikrame golfe, sudaro natūralias kliūtis, kurios priklausomai nuo metimo vietos kiekvieną kartą gali būti vis kitokios. 
  3. Dvidiskį vienu metu žaidžia dvi komandos, su dvejais žaidėjais aikštėje. Vienos komandos nariai stovi vienoje aikštės pusėje, kitos komandos - kitoje. Žaidimo tikslas neleisti oponentų komandai pelnyti taškų. Taškai pelnomi metant diską į priešininkų aikštės pusę, stengiantis kad jis nusileistų joje nepagautas, bet nusileidęs neišeitų už aikštės ribų.

 

Sky-Rider 100gr - (Skraidanti lėkštė) Bex

Tai vienas universaliausių lauko žaidimų, kuriam galima sugalvoti įvairiausių žaidimo būdų ar užduočių!
Ar žinojote, kad Velteris Frederikas Morisonas ir jo būsimoji žmona Liusilė pirmieji išrado skraidančią lėkštę? 1938 metais, jie savo kepyklėlėje pradėjo siūlyti pyragą su lėkšte už 25 centus. Lėkštę, likusią nuo pyrago, jie pradėjo tarpusavyje svaidyti pirmyn ir atgal Santa Monikos paplūdimyje, Kalifornijoje. Taip šalia esančiuose paplūdimiuose, Valterio ir Liusilės dėka, atsirado daugiau lėkštes mėtančių žmonių. O 1948 metais, Morisonas ir jo verslo partneris Varneris Frasikonis pradėjo gaminti pirmuosius plastikinius diskus, savo išradimą pavadindami skraidančia lėkšte.


Ši, iš pažiūros paprastutė lėkštė, gali tapti nepakeičiama gamtoje ar stadione. Šiuo metu žinomiausi ir populiariausi žaidimai: lėkščiasvydis, diskgolfas, dvidiskis.


Leidėjas: Bex
Amžius: Nuo 6 metų
Kategorija: Lauko Žaidimai
Prekės būsena: Yra sandelyje
€4.99