Build XXL | SMX 907
Build XXL | SMX 907 Build XXL | SMX 907 Build XXL | SMX 907

Build XXL | SMX 907 SmartMax

Spalvoti ir saugūs magnetiniai konstruktoriai mūsų mažiausiems klientams!
„SmartMax“ - tai konstruktorių serija, skirta vaikams nuo vienerių metukų, kurią sudaro įvairios komplektacijos konstruktoriai. Jų pagrindas - dviejų skirtingo ilgio spalvotos lazdelės ir rutuliukai. Skirtingi konstruktoriai gali būti jungiami tarpusavyje, taip papildant turimą rinkinį automobiliukais, gėlytėmis, lenktomis lazdelėmis, rampomis, įvairiausiomis papildomomis detalėmis.
Saugus. Mažyliui žaidžiant su „SmartMax“ konstruktoriais Jums nereikės nerimauti, jei vaikutis detales bandys paragauti ar praryti, kadangi visos detalės yra didesnės nei 3 cm. Konstruktoriai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, po detalių surinkimo atliekami testavimai, kad detalių nebūtų galimybės išardyti.
Pažintinis. „SmartMax“ lazdelėse esantys magnetai turi šiaurinius ir pietinius polius. Šaltų spalvų lazdelių (žalių, mėlynų, violetinių ir baltų) magnetai į matomąją dalį atsukti šiauriniais poliais. Šiltų spalvų lazdelių magnetai (raudonų, oranžinių, geltonų ir rožinių) į matomąją dalį atsukti pietiniu poliu. Vaikui tai suteikia galimybę pažinti magnetų veikimo principą, nes konstruojant pavyks sujungti tik priešingo tipo spalvų detales (šiltas su šaltomis). Visais kitais atvejais detalės viena kitą stums. Tai puiki priemonė supažindinti vaikus su magnetų veikimo principu.
Vienintelės detalės, kurios jungiasi su kitomis bet kokiu atveju (tik ne su tokiomis pačiomis) – rutuliai. Prie jų galima prijungti bet kokios spalvos lazdelę. Vienu metu prie vieno rutulio galima prijungti daugiau nei 20 lazdelių. Ilgesnių lazdelių magnetai yra stipresni nei trumpesnių. Tad ilgesnės lazdelės išlaikys didesnį svorį ir sudarys tvirtesnį ryšį.
Mokomasis. 
„SmartMax“ konstruktoriai lavina rankų - akių koordinaciją, loginį mąstymą, spalvų atpažinimą, 2D ir 3D formų kūrimą. Skatina žaisti kartu, skaičiuoti, kurti, fantazuoti. 


Rinkinį sudaro: 38 trumpos lazdelės, 12 ilgų lazdelių. 20 metalinių rutuliukų, plastikinė dėžė.


Leidėjas: SmartMax
Amžius: Nuo 1 metų
Kategorija: Konstruktoriai
Žaidėjų skaičius: 1+
Detalių skaičius: 70
Prekės būsena: Yra sandelyje
€105.99